In het voorjaar van 2009 werd ik door FC Omniworld benaderd of ik de C2 (<14) wilde trainen. In de winterstop van 2009-2010 ben ik gestopt met trainen/coachen van een vast team. De combinatie gezin-werk-trainen-coachen werd te lastig. Het één ging onder het ander lijden.
Vanaf januari 2010 ging ik mij toeleggen op scouten, zodat ik de planning gezin-voetbal-werk makkelijker kan maken. Vanaf seizoen 2010-2011 heet de club Almere City FC. Ik heb 5 jaar gescout voor Almere City, en was in 2014-2015 nog tipgever.
Ik heb bij Almere City o.a. samengewerkt met:
• Patrick Bal
• Ferry Boné
• Said Darkaoui
• Stefi Deckers
• Leen van Dekken
• Lenno van Dekken
• Jerrol Elburg
• Dennis Franklin
• Marco van Galen
• Arturo ten Heuvel
• Gerard de Jager
Op deze pagina's vind je de namen (en foto's) van spelers die ik (samen met mijn collega's) voor Almere City gescout heb. De namen staan bij de jaartallen van het laatste seizoen voor de overstap. De foto's staan bij de jaartallen van hun eerste seizoen bij Almere City.
Er zijn meer dan 100 spelers door mij gescout, die naar Almere City gingen (niet meegerekend zijn de jongens die ik pas tijdens een talentendag voor het eerst zag).
De spelers die ik (samen met mijn concullega's) gescout heb, en pas na 2015 naar Almere City gingen staan hier (Naar andere BVO's) vermeld.
• Gert Jan Karsten
• Ron Kouwenhoven
• Ralf Kebsch
• Arno Klaasen
• René Koster
• Michel Kreek
• Onno Kreek
• Lodewijk de Kruif
• Mark van Lith
• Jack Mangalie
• Kizito (Kiki) Musampa
• Atie van der Pool
• Jan Splinter
• Brian Tevreden
• Rick Vanenburg
• Maarten Veraar
• Peter van Vossen
• Casimir Westerveld
• Joop Wijshake
• Zohir El-Yaakoubi
Spelers naar Almere City
Naar Almere City in 2012
1996
Soufiane Oukar (AFC)
1997
Prince Bernard (Ajax)
1998
Risheet Lal (AS ‘80)
2000
Berkay Kara (Feyenoord)
Stijn Keller (De Zuidvogels)
Elton Kusi (Buitenboys)
Rick Blokhuis (IJsselmeervogels)
Stefan Koelewijn (IJsselmeervogels)
2002
Armani Hofland (Waterwijk)
Jason Groot (Waterwijk)
Shanial Koendan (Forza Almere)
Tjardo Paliama (AS ’80)
Hakki Eren Özdemir (AS ’80)
Steven van Maanen (Sporting Almere)
Jeffry Puriel (Sporting Almere)
Jovanni Withuis (Ajax)
Via talentendagen
1994
Soeremly te Vrede (Young Boys)
Mohammed Nouri (DCG)
Trumane Balrak (Zeeburgia)
1996
Alejandro Kopra (Purmersteijn)
Faysal Annouri (Zeeburgia)
Via talentendagen
1997
Nigel Person (AFC)
1999
Mohamed Bekkach (Koninklijke HFC)
2000
Shawn Veldhuis (Ajax)
Barry Burghout (Hoofddorp)
Denilson Ho Tham (Zeeburgia)
Jesse van Langelaar (Hoofddorp)
Sam Willemse (Hoofddorp)
2001
Shemar Blom (sv Lelystad ’67)
Yassine Oukhlidja (SDZ)
Moraizio de Souza (Zeeburgia)
2002
Nerivio Kasanwirjo (Zeeburgia)
Tremayne van der Kooye (Zeeburgia)
Spelers naar Almere City
Naar Almere City in 2013
1995
Ayoub Ait Afkir (AFC)
Xavier Netteb (Zeeburgia)
1997
Marciano Vanenburg (Elinkwijk)
1999
Fjodor Kippersluis (BFC)
Zaphinio van Liempt (FC Almere)
Jay Winter (sv Lelystad ’67)
2000
Nico Kroonenberg (Spakenburg)
2001
Ibrahim Morris (Sporting Almere)
Roan Rijkers (FC Weesp)
Denis Wooninck (FC Weesp)
2002
Noel Hendriks (VVIJ)
Guilermo Mainsi (Hooglanderveen)
2003
Milan Bikhan (De Zuidvogels)
Justin Jonathans (Spakenburg)
Sem Moreau (FC Almere)
Dave Onkenhout (Waterwijk)
Sincere Overman (Sporting Almere)
Jochem Ritmeester v.d. Kamp (Laren ’99)
Romano Scatozza (Waterwijk)
Kyron Leerdam (Abcoude)
2004
Wassim Ghattas (Waterwijk)
Via talentendagen
1995
Malcom Meijer (VSV)
1997
Alp Tutar (Elinkwijk)
Romé Terbeek (Elinkwijk)
Juninho Sandvliet (FC Utrecht)
1999
Jelle Goselink (Elinkwijk)
2000
Abdelghani el Bachir (Sporting Almere)
2002
Magdiel Agyei-Adomako (Zuidoost United)
Teun Pletting (IJburg)
2003
Marc Bloemhard (FC Almere)
Rico Kraanen (Diemen)
Nigel Janssen (TSC ’04)
Spelers naar Almere City
Naar Almere City in 2014
1996
Othman Lechkar (Argon)
Silvester van de Water (SDO)
1998
Dylan Chiazor (IJsselmeervogels)
Hicham Lechkar (Argon)
Henrique Mukelenge (AFC)
Jeffrey O'Brien (Huizen)
Arian Sevok (Lisse)
Ritchie Zinga (Argon)
1999
Pim Lamme (BFC)
2000
Berkay Delice (Huizen)
Douglas Nacimento Lima (Hellas Sport)
2001
Thijmen Bierling (BFC)
Enrico Duenas Hernandez (Waterwijk)
Adil Lechkar (AFC)
2002
Ryan Flamingo (BFC)
2003
Geviljo Parto (Buitenboys)
2004
Sander Assenberg (Victoria)
Chay Gerber (Waterwijk)
Tristan Gooier (Forza Almere)
Kylan Gomes (Fortius)
Ghillian Ilaria (AS '80)
Abdelilah Lechkar (AFC)
Lars Reuling (Victoria)
Pieter Veenstra (Waterwijk)
Sem de Vries (Ajax)
Roemer van Zijl (NVC)
2005
Tristan Kuijsten (Sporting Almere)
Via talentendagen
2003
Chaquillio Rijssel (Abcoude)
Dean Zwaving ('t Gooi)
Stije Resink (IJburg)
2004
Zakariya Naitkassi (KFC)
Seizoen 2014-2015
Almere City D1
2014-2015
spelers geboren 2002
Jason de Groot
Jeffry Puriel
Marcelencio Esajas
Reinoud van Eijk
Quinten Riphagen
Jason Fitz-Jim
Tremayne van der Kooye
Jovanni Withuis
Djenairo Daniels
Magdiel Agyei Adomako
Tjardo Paliama
Noël Hendriks
Daan Staal
Seizoen 2014-2015
Almere City D2
2014-2015
spelers geboren 2003
Milan Bikhan
Rico Kraanen
Indy kool
Nigel Janssen
Dean Zwaving
Chaquillio Rijssel
Nawaaz Landfeld
Jochem Ritmeester
van de kamp
Kyron Leerdam
Marc Bloemhard
Sincere Overman
Geviljo Parto
Justin Jonathans
Sem Moreau
Stije Resink
Dave Onkenhout
Seizoen 2014-2015
Almere City E1
2014-2015
spelers geboren 2004
Sem de Vries
Ghillian Ilaria
Chay Gerber
Abdelilah Lechkar
Roemer van Zijl
Alex Jonkman
Zakaria Nait Kassi
Kylan Gomes
Tristan Gooijer
(2005) Tristan Kuijsten
Pieter Veenstra
Lars Reuling
Wassim Ghattas
Sander Assenberg
Spelers naar Almere City
Naar Almere City in 2015
1996
Mike Grim (Ajax)
Pelle van Amersfoort
(sc Heerenveen) gehuurd
1997
Amine el Bouzidi (Hercules)
Theo Visser (NVC)
1999
Dario Fernandes (PEC Zwolle)
2000
Adan Zaman (FC Utrecht)
2001
Soufian Hetli (Zeeburgia)
2003
Thijs Elsing (FC Almere)
2005
Just Guiting (De Zuidvogels)
Levero Haselhoef (Waterwijk)
Sergio Poetoe (FC Almere)
Noah Gesser (IJFC)
Efe Çeç (FC Utrecht)
Dennis Baino (Ajax)
2006
Samir Ait el Fassi (Waterwijk)
Via talentendagen
2004
Achraf Abouharou (OSV)
Ramazan Abdurzukov (Flevo Boys)
Nasr Hamdaoui (Sporting Almere)
Chiveiro Adely (Sporting Almere)
Younes Hamrouch (Zeeburgia)
2005
Mohamed Ait Kassi (Buiksloot)
Genero Codrington (Fortius)
Chemaiyro Bargach (Real Sranang)
Via tipgever
1997
Faouad Dahmani (De Meern)